Меню
УКР
Задати питання
Антизламні двері в свіжому дизайні
28.02.2017

Популярність серії антизламних дверей Devi примусила наших конструкторів чергового разу потурбуватися про проектування ще більш цікавої моделі. Враховуючи вимоги та побажання користувачів, модельний ряд антизламних дверей поповнився новою розробкою – класичними дверима для строгих та мінімалістських інтер’єрів. Антизламні двері Classic підходить для використання в якості міцних вхідних дверей ззовні приміщення. Технічні характеристики зараховує оновлену модель до четвертого класу антизламності.

Свіжий дизайн має певну особливість: вхідні двері доповнені штапиком у традиційному американському стилі.

classic

Підвищений рівень захисту дверей від злому забезпечують дев’ять запірних риґелей. 5 риґелей містяться в двосистемному замку. Додаткову надійність забезпечує пара девіаторів, кожний з яких має по 2 риґеля.

В місцях можливої підвищеної агресії конструктори завбачили встановлення потовщеної сталевої пластини товщиною 1,5 мм. Сам замковий циліндр закритий броньовою накладкою і кільцем, яке не дозволяє його збити.

Звичні антизнімні риґелі поступилися місцем надійнішій антизрізній системі типу “Лабіринт”. Ця система запобігає спробам “відтиснути” двері будь-якими інструментами. Сам антизріз надійно схований за виступами хутрини по всій довжині полотна дверей.

Свіжа новина – це не тільки класичний та привабливий екстер’єр, а ще й гарантована безпека майна та добробуту власників. Потурбуйтеся про схоронність дорогих Вам речей заздалегідь. Антизламні двері Classic також нададуть тонкий відтінок впевненості, стабільності та престижу звичному фасаду будь-якої будівлі.

 

 

 

За темою
Двері UN: максимальна безпека за меншу ціну
28.02.2017
Ніхто не бажає переплачувати за бренд або візуальне оформлення, якщо двері потрібні суто для запобігання несанкціонованого доступу до приміщення. Як зберегти гроші на придбанні дверей і водночас не поступитись її надійністю? Нова розробка в серії економ-моделей вхідних дверей UN була спроектована та реалізована на замовлення спеціальної місії ООН. Після вибіркового…
Нова антизламна серія вхідних дверей від ТМ Steelguard
28.02.2017
Останнім часом у країнах Європи і не тільки виник попит на двері з високім рівнем антизламності. Фахівці ТМ Steelguard розробили нову конструкцію дверей з четвертим класом антизламності і представила нам серію Devi. Ця серія на даний час містить лише 2 варіанті дизайну: класичні двері Classic та сучасні хай-тек двері Diva.Що ж відрізняє антизламну…
Гарантія на продукцію ТМ Steelguard
28.02.2017
Виробник надає гарантію на продукцію ТМ Steelguard терміном на 12 місяців*. Кожні двері нашого виробництва в обов’язковому порядку комплектується Паспортом дверей, який надається продавцем. Цей документ містить докладні та зрозумілі рекомендації щодо зберігання, транспортування, установлення та експлуатації дверей. Всі рекомендації було розроблено нами, а ми заснували їх, спираючись на власний досвід, а…