Меню
УКР
Задати питання
Двері UN: максимальна безпека за меншу ціну
28.02.2017

Ніхто не бажає переплачувати за бренд або візуальне оформлення, якщо двері потрібні суто для запобігання несанкціонованого доступу до приміщення. Як зберегти гроші на придбанні дверей і водночас не поступитись її надійністю? Нова розробка в серії економ-моделей вхідних дверей UN була спроектована та реалізована на замовлення спеціальної місії ООН.

Після вибіркового опиту наших користувачів, нам стало зрозуміло, що в такій привабливій новинці зацікавлений і український сегмент клієнтів. Особлива потреба в практичних та міцних дверях виникає на етапі будівництва, коли встановлення дорогих дверей з гарним коштовним декором є недоцільним. Виконуючи роботи по доброустрою дому ззовні та всередині, двері неминуче будуть ушкоджені будівельними сумішами, фарбами, клеєм і недбалим транспортуванням громіздких речей. Раціональним рішенням буде встановлення добротної технічної двері, котра стане надійно виконувати запірну функцію. В такому разі власник не буде нервуватися через схоронність придбаних будівельних та оздоблювальних матеріалів, котрі сьогодні немало коштують.

Але міцні двері з антизнімним механізмом і надійними замками навряд чи коштуватимуть як хутрина з МДФ і умовним замком. І технічні двері звичайно замінюють на постійні після закінчення ремонту. Чи варто намагатись надійніше зберегти майно та двічі платити за двері чи то існують якісь альтернативи?

Файним рішенням проблеми буде чудовий варіант вхідних дверей UN. Ця модель відрізняється високою міцністю і зламостійкістю. Привабні технічні характеристики забезпечуються наявністю двох металевих листів товщиною 1 мм, 4 ребер жорсткості, сульвадного та циліндрового замків. Окрім стійкості до фізичної агресії, дверна коробка має три ущільнювальних контури за нашою ексклюзивною технологією. Отим двері мають добрі тепло- і звукоізолювальні властивості.

un-site

Метал дверного полотна та рами покритий спеціальною фарбою для захисту металевої конструкції від агресивних речовин та будівельних сумішей, які неминуче потраплять на всі поверхні приміщення під час ремонту. В будь-якому разі варто потурбуватися про захист рухомих механізмів і замків – заклейте їх малярною стрічкою або вкрийте целофаном. Не треба тримати двері відчиненими під час виконання робіт біля дверного прорізу.

По закінченні всіх будівельних та оздоблювальних робіт вже не треба буде знімати “тимчасові технічні” двері. Оберіть і замовте у нас декоративні панелі, які найбільш пасуватимуть інтер’єру і зовнішньому фону. При цьому не треба проводити додаткові заміри і вказувати розташування необхідних отворів під тезнічні елементи. Всі двері UN мають стандартну позицію замків та ручок. Після встановлення панелей двері достеменно змінюються. І все це за вартістю оздоблювального матеріалу без капітальної заміни всієї дверної коробки!

Раціональність, практичність, економія та можливість вибору будь-якого візуального оформлення – все це чудово поєднується в нашій ексклюзивній розробці, надійних та доступних дверях серії UN.

За темою
Антизламні двері в свіжому дизайні
28.02.2017
Популярність серії антизламних дверей Devi примусила наших конструкторів чергового разу потурбуватися про проектування ще більш цікавої моделі. Враховуючи вимоги та побажання користувачів, модельний ряд антизламних дверей поповнився новою розробкою – класичними дверима для строгих та мінімалістських інтер’єрів. Антизламні двері Classic підходить для використання в якості міцних вхідних дверей ззовні приміщення. Технічні…
Нова антизламна серія вхідних дверей від ТМ Steelguard
28.02.2017
Останнім часом у країнах Європи і не тільки виник попит на двері з високім рівнем антизламності. Фахівці ТМ Steelguard розробили нову конструкцію дверей з четвертим класом антизламності і представила нам серію Devi. Ця серія на даний час містить лише 2 варіанті дизайну: класичні двері Classic та сучасні хай-тек двері Diva.Що ж відрізняє антизламну…
Гарантія на продукцію ТМ Steelguard
28.02.2017
Виробник надає гарантію на продукцію ТМ Steelguard терміном на 12 місяців*. Кожні двері нашого виробництва в обов’язковому порядку комплектується Паспортом дверей, який надається продавцем. Цей документ містить докладні та зрозумілі рекомендації щодо зберігання, транспортування, установлення та експлуатації дверей. Всі рекомендації було розроблено нами, а ми заснували їх, спираючись на власний досвід, а…