Меню
УКР
Задати питання
Антизламні вхідні двері
07.04.2021

 

 

 

 

 

Не всі вхідні двері однаково добре захищають дім від проникнення зловмисників. Це очевидний факт. Так як же вибрати вхідні двері, які будуть ефективно протистояти зламу?

Більшість покупців звертають увагу на два фактори: товщину металу і наявність хорошого замку, з гучним брендовим ім’ям. Відразу розчаруємо – цього занадто мало. Як можна порахувати, скільки часу знадобиться кваліфікованому зламнику, для того, щоб розкрити двері з товщиною металу X і замком Y? Так як же тоді розібратися? Насправді, дуже просто.

Вимагайте сертифікат, що підтверджує проведення випробувань. Причому сертифікат саме тієї країни, де ви збираєтеся ці двері встановлювати. Тому що методи зламу дверей, як і їх конструктив в різних країнах різний. Саме тому, прибалтійський сертифікат неприйнятний, наприклад, в Німеччині. Але це зовсім інша історія, повернемося до нас, на Батьківщину. В Україні є організація – Центр сертифікації банківського обладнання. Його фахівці вже багато років збирають статистику несанкціонованих зламів різних конструкцій (в тому числі і вхідних дверей) з метою її аналізу на предмет виявлення найбільш поширених прийомів, способів, інструментів зламу. На підставі цієї інформації проводиться експериментальний злам, в результаті чого визначається час, протягом якого вхідні двері можуть бути розкриті. Ця інформація фіксується у відповідному сертифікаті.

Три серії вхідних дверей STEELGUARD пройшли випробування на зламостійкість. Серії  Devi-U і  Forte+ відповідають третьому класу зламостікості, серія Antivzlom 4 – четвертому.

Вже зараз, в наявності складі сертифіковані антизламні вхідні двері, за ціною від 500 євро!