Меню
УКР
Задати питання
Вхідні двері Другого класу зламостійкості RC-2
09.04.2021

Що таке вхідні двері другого класу зламостійкості? Це двері, які протистоять вандального розкриттю за допомогою простих ручних інструментів, таких, як викрутка, клини і т. п. протягом 5 хвилин і більше. Не вражає? А дарма! Як показує практика, цього цілком достатньо, щоб недосвідчений зломник не зміг потрапити у квартиру:

Як відомо, в будь-якій галузі дилетанти складають більшість. Тут теж не виняток, так що навіть такий простий рівень захисту, з точки зору статистики – дуже вагомий аргумент. Особливо для власників житла економкласу, там, де забудовник економив всюди, де міг, і поставив вхідні двері зі ступенем захисту «аби закрити отвір». Навіть якщо ви думаєте, що брати у вас нічого, повірте, злодюжка знайде що взяти. А вам буде дуже неприємно, що хтось нишпорив по вашому будинку. Тому, радимо розглянути вхідні двері серії Maxima від ТМ STEELGUARD

Вхідні двері серії Maxima від ТМ STEELGUARD пройшли лабораторні випробування, за результатами яких їм було надано другий клас зламостійкості.

Зупинимося докладніше на технічних особливостях, завдяки яким ця конструкція отримала такі результати.

Замкова система
Два замки Kale, виробництва Туреччина. Верхній сувальдний і нижній циліндровий замок, в комплекті з циліндром того ж виробника, Kale.

Захист замка
Верхній замок захищений двома пластинами: загартованою 3 мм і пластиною зі сталевої арматури, діаметром 8 мм
Захист з петлевої сторониЗ петлевої сторони полотно в рамі фіксується двома протизнімні ригелями (антизрізами).

Захист анкерів
Металева лиштва, яка є частиною рами, закриває анкери кріплення дверного блоку в отворі

Є ще один неочевидний фактор зламостійкості – третій контур ущільнення. Основне призначення якого – додаткова шумо- і теплоізоляція. На практиці, в разі відгинання (віджиму) зловмисником полотна дверей, цей додатковий контур впирається в раму і значно збільшує час розкриття дверей.

Будь-які вхідні двері можна розкрити? Звісно. Важливий час, за який це можна зробити. Тому що будь-який зловмисник розуміє, що він може привернути чиюсь увагу. А також важливі «приємні сюрпризи», про які він не знав, приступаючи до справи, вони змушують його панікувати, що збільшує час розкриття, а може навіть змусять кинути цю витівку.